Odzyskiwanie odszkodowań – pomoc prawna

Potrzebujesz porady w kwestii odzyskiwania odszkodowań? Potrzebujesz pomocy prawnej? Zapraszamy do kontaktu.

Kancelaria oferuje pełną obsługę prawną w zakresie spraw odszkodowawczych, pomagając swoim Klientom w dochodzeniu należnych odszkodowań od zakładów ubezpieczeniowych (przede wszystkim odszkodowania z zakresu OC i AC komunikacyjnego).

Odzyskiwanie odszkodowań z oc sprawcy

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej pojazdów obejmuje pokrycie wszystkich szkód związanych z wypadkiem samochodowym. Gdy z winy kierującego pojazdem dojdzie do zdarzenia drogowego, poszkodowany może dochodzić odszkodowania od zakładu ubezpieczeń obejmującego:  naprawę samochodu, koszty wynajmu pojazdu zastępczego, a także inne koszty poniesione w związku ze zdarzeniem drogowym (koszty leczenia, koszty zniszczonych w zdarzeniu ubrań i przedmiotów).  Z polisy oc sprawcy poszkodowany może dochodzić również satysfakcjonującego zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

Pomoc prawna w odszkodowaniach – Kraków i okolice

Podejmujemy się odzyskiwania odszkodowań z oc sprawcy, jak również odzyskujemy odszkodowania z ac (autocasco)  na terenie Krakowa i okolic. Pomoc prawna w odszkodowaniach obejmuje reprezentację poszkodowanego przed zakładem ubezpieczeń (w tym skuteczne negocjacje) oraz zastępstwo prawne w postępowaniu sądowym.
Naszą Kancelarię cechuje indywidualne podejście do każdej sprawy. Świadczymy pomoc prawną w procesie dochodzenia odszkodowań od ponad 10 lat.