Ius est ars boni et aequiPrawo jest sztuką tego co dobre i sprawiedliweZakres usług
Iuris prudentia est divinarum atqueBiegłość w prawie to znajomość rzeczy boskich i ludzkichNapisz do nas

Świadczymy usługi prawne nieprzerwanie od 15 lat.

Kancelaria prawna powstała w 2010 roku jako kontynuacja Kancelarii Radcy Prawnego Michała Cygana-Malickiego założonej w 2005 roku.

Zespół Kancelarii zajmuje się stałą i doraźną obsługą prawną przedsiębiorców oraz świadczeniem usług prawnych na rzecz Klientów indywidualnych. Współpracujemy z doświadczonymi notariuszami, doradcami podatkowymi, tłumaczami przysięgłymi, a także z podmiotami oferującymi usługi księgowe, co umożliwia nam prowadzenie kompleksowej obsługi prawnej Klientów.

W relacjach z Klientami staramy się wychodzić naprzeciw ich potrzebom proponując szereg dostępnych rozwiązań prawnych zawsze uwzględniających potrzeby i oczekiwania Klientów. Dla naszych Klientów staramy się wybierać skuteczne, a zarazem praktyczne rozwiązania, które chronią ich interesy,
a jednocześnie nie narażają ich na zbędne koszty.

Nasz zespół

 • Michał Cygan – Malicki

  Michał Cygan – Malicki

  Partner Radca prawny501 186 477 m.malicki@kancelariamcm.pl
 • Katarzyna Olszewska – Malicka

  Katarzyna Olszewska – Malicka

  Partner Radca prawny509 783 832 k.malicka@kancelariamcm.pl
 • Anna Kurek

  Anna Kurek

  Radca prawny a.kurek@kancelariamcm.pl

Ukończył prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. W roku 2005 zdał egzamin radcowski i uzyskał wpis na listę radców prawnych. Od wielu lat zajmuje się prowadzeniem stałej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych m.in. z branży paliwowej, budowlanej, farmaceutycznej oraz z branży spożywczej. Przeprowadza skomplikowane procesy odzyskiwania wierzytelności, reprezentując Klientów na etapie postępowania sądowego, zabezpieczającego i egzekucyjnego.

Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, a także w prawie obrotu nieruchomościami.

Ukończyła prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. W roku 2005 zdała egzamin radcowski i uzyskała wpis na listę radców prawnych.

Zajmuje się stałą obsługą prawną podmiotów gospodarczych m.in. z branży budowlanej i paliwowej, ze szczególnym uwzględnieniem doradztwa prawnego przy negocjacjach i zawieraniu umów. Świadczy usługi prawne na rzecz Klientów indywidualnych w zakresie prawa pracy, prawa cywilnego i prawa rodzinnego, reprezentując ich interesy w licznych postępowaniach sądowych (m.in. sprawy o rozwód, podział majątku wspólnego). Zajmuje się również bieżącym doradztwem dla pracodawców z zakresu prawa pracy. Ma doświadczenie prowadzeniu skomplikowanych w postępowań sądowych, opracowywaniu projektów wewnątrzzakładowych źródeł prawa i ich negocjowania ze związkami zawodowymi.

Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie rodzinnym, prawie gospodarczym oraz w prawie pracy.