Windykacja należności – odzyskiwanie długów – Kraków

Zapraszamy do kontaktu w sprawie windykacji należności, odzyskania długów oraz innych problemów z dłużnikiem.

Skuteczne odzyskiwanie długów – Kraków

Kancelaria prawna MCM została założona w 2010 roku i stanowi kontynuację Kancelarii Radcy Prawnego Michała Cygana-Malickiego, powstałej w 2005 roku. Do najważniejszych zadań zespołu Kancelarii należy stała i doraźna obsługa prawna przedsiębiorców oraz wykonywanie usług prawnych dla osób indywidualnych w tym windykacji należności dla firm i osób fizycznych.

Efektywne odzyskiwanie należności – windykacja w Krakowie i innych miastach 

Kancelaria świadczy usługi prawne w zakresie windykacji należności w Krakowie oraz innych miastach w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie. W podejmowanych czynnościach ukierunkowujemy się na skuteczność działań zmierzających do odzyskiwania należności. Zespół Kancelarii podchodzi indywidualnie do każdego Klienta i analizuje jego przypadek, co przekłada się na większy stopień zaufania i zadowolenia oraz wzrost liczby pozytywnie zakończonych spraw. Windykacja długów może zostać przeprowadzona w sposób polubowny, poprzez wezwanie do zapłaty, zawarcie porozumienia lub ugody z dłużnikiem i innych działań, mających skutkować zabezpieczeniem i odzyskaniem należności.

Windykacja długów odbywa się także poprzez czynny udział radców prawnych Kancelarii w postępowaniach sądowych – zastępstwie w procesie sądowym. Niezależnie od tego windykacja należności odbywa się także na etapie egzekucji komorniczej będącej skuteczną formą windykacji długów.